Flintlåspistoler
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, brittiska, omkring 1800, signerade Barnett, stämplade mässingspipor, signerade lås, helstockar i valnöt med mässingsbeslag, laddstockar i hank, längd 30 cm
träskador
347112
2016-01-21