Flintlåspistoler

Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, brittiska, omkring 1800, signerade Barnett, stämplade mässingspipor, signerade lås, helstockar i valnöt med mässingsbeslag, laddstockar i hank, längd 30 cm

träskador

347112

2016-01-21