Flintlåspistoler
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, franska 1700-talets mitt, signerade Bouquet Iaine (?), a Saugues, pipor med spår av graverad dekor, graverade och signerade lås, helstockar i valnöt med skuren dekor, stålbeslag och inläggningar av silvertråd, längd 22 cm
Trälagningar och kompletteringar
347113
2016-01-21