Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, spansk, 1700-tal, pipa och lås med smed- och besiktiningsstämplar, helstock med mässingsbeslag, bälteshake, längd 38 cm
Stocksprickor
347117
2016-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här