Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, otydligt signerad på pipa och lås, helstock i valnöt med dekorerade mässingsbeslag, längd 42 cm
skador
347123
2016-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här