Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, bemålat, 18/1900-tal, höjd 76, 104x87, klaffarna ca 69 cm, totallängd ca 225 cm

Slitage

347143

2015-12-05