Åke Wilhelm Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Husgavlar, signerad och daterad ÅWA 1953, olja på papper, ca 25 x 34 cm

347144

2015-12-06