Ljuskrona med glasstavar

Ljuskrona med glasstavar
Ljuskrona med glasstavar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA med glasstavar, 1900-tal, mässingsstomme med palmettdekor, sex ljusspunkter, höjd ca 53, diameter 47 cm

Slitage

347166

2015-12-06