Ljuskrona med glasstavar
Vollendet
2015-12-06
347166
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LJUSKRONA med glasstavar, 1900-tal, mässingsstomme med palmettdekor, sex ljusspunkter, höjd ca 53, diameter 47 cm
Slitage