Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MUMIEMASK, Egypten 716-30 fKr, skulpterat och bemålat trä, höjd 22 cm
PROVENIENS: Inköpt av svensk reseledare verksam i Egypten under 1970-80-talet
Slitage, skador
347181
2015-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här