Byrå med stenskiva Luis XV- stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, Frankrike, Louis XV-stil, mahogny, mässingsbeslag, höjd 85, 73 x 36 cm

Fanérskador, nyckel saknas

347197

2015-12-06