Torbjörn Skogquist Uppland

Torbjörn Skogquist Uppland
Torbjörn Skogquist Uppland
Torbjörn Skogquist Uppland
Torbjörn Skogquist Uppland

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

TORBJÖRN SKOGQUIST (född 1956): "Landskapsakvareller från Uppland", 4 samramade akvareller, monogramsignerade TS, 1993, ca 10x14 cm vardera

347208

2015-12-06