William Fleetwood Skytteförbundet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILLIAM FLEETWOOD (1916-1993): Ordförande Skytteförbundets Överstyrelse, signerad och daterad W Fleetwood 1940, olja på duk, 64x53 cm

347212

2015-12-07