Reinhold Ljunggren Gustav VI Adolf

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Gustav VI Adolf", 1972, signerad R Ljunggren , 29/350, färglitografi, 44,5x35 cm

347217

2015-12-07