Bengt Lindström färgcarborundum

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figur, färgcarborundum, signerad och numrerad Lindström 28/99, 53,5x64,5 cm, bladstorlek 58x77 cm

347226

2015-12-06