Harald Wiberg koltecknong
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986): "Brunänder", signerad och daterad1948, kolteckning, originalteckning till Georg Dahlbe..."jakt på änder och vadare utförd av: Harald Wiberg" à tergo, ca 23x36 cm
347262
2015-12-06