Harald Wiberg koltecknong

Harald Wiberg koltecknong
Harald Wiberg koltecknong
Harald Wiberg koltecknong
Harald Wiberg koltecknong

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): "Brunänder", signerad och daterad1948, kolteckning, originalteckning till Georg Dahlbe..."jakt på änder och vadare utförd av: Harald Wiberg" à tergo, ca 23x36 cm

347262

2015-12-06