Paul Perraudin akvarell

Paul Perraudin akvarell
Paul Perraudin akvarell
Paul Perraudin akvarell
Paul Perraudin akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL PERRAUDIN (1907-1993): Kustlandskap, signerad och daterad Perraudin 1945, gouache, ca 29 x 46 cm

347269

2015-12-06