Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
DIEGO RIVERA (Mexiko 1886-1957) reproduktion med mexikansk man, signerad i plåten, med handskriven dedikation till Lennart Hyland från Diego Rivera 1970, 31 x 21 cm
Proveniens: Lennart Hyland
347272
2015-12-06