Nålhus och sked

Nålhus och sked
Nålhus och sked
Nålhus och sked
Nålhus och sked

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

NÅLHUS, SKED, ben, nålhuset daterad 1907, gaffel medföljer

Slitage

347280

2015-12-10