Agda Holst
2015-12-06
347286
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
AGDA HOLST (1886-1976), Stilleben med amaryllis, signerad och daterad Agda Holst 1944, olja på pannå, ca 46x37 cm