Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AGDA HOLST (1886-1976), Stilleben med amaryllis, signerad och daterad Agda Holst 1944, olja på pannå, ca 46x37 cm
347286
2015-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här