Agda Holst

Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976), Stilleben med amaryllis, signerad och daterad Agda Holst 1944, olja på pannå, ca 46x37 cm

347286

2015-12-06