Yngve Svedlund

Yngve Svedlund
Yngve Svedlund
Yngve Svedlund
Yngve Svedlund

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVE SVEDLUND, (född 1925): Bäckahästen sturegatan, signerad och daterad Y.Svedlund -69, olja på duk, 85x95 cm

347310

2015-12-06