Nadezda Streltsova

Nadezda Streltsova
Nadezda Streltsova
Nadezda Streltsova
Nadezda Streltsova

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerinor, signerad, olja på duk, 59x40 cm

347319

2015-12-06