Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, med skrivskiva, höjd ca 74, 115x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, smärre fläckar

347336

2015-12-06