Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, med skrivskiva, höjd ca 74, 115x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Bruksslitage, smärre fläckar
347336
2015-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här