Ramar 1800-talets andra hälft
2015-12-06
347351
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAMAR, 2 st, 1800-talets andra hälft, skulpterade, delvis bronserade, yttermått ca 68x48, innermått 46x35 cm
Ytskador