Karl Mårtens Sparvuggla

Karl Mårtens Sparvuggla
Karl Mårtens Sparvuggla

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Sparvuggla,sigillstämplad, signerad och numrerad Pt 4/5, färglitografi, bladstorlek 31,5x31,5 cm

347352

2015-12-07