Karl Mårtens Tordmule

Karl Mårtens Tordmule
Karl Mårtens Tordmule

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Tordmule, sigillstämplad, signerad och numrerad 53/290, färglitografi, bladstorlek 51x32 cm

347363

2015-12-09