Bertil Bull Hedlund etsning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), "En av samhällets poliser ser efter honom", förlaga i tusch. 13,5x21 cm, m.fl. 20 teckningar, akvareller, etsningar mm, bl.a. Acke Åslund, Birger Lundqvist m.fl.
347377
2015-12-12