Bertil Bull Hedlund etsning

Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), "En av samhällets poliser ser efter honom", förlaga i tusch. 13,5x21 cm, m.fl. 20 teckningar, akvareller, etsningar mm, bl.a. Acke Åslund, Birger Lundqvist m.fl.

347377

2015-12-12