Karl Mårtens Gärdsmyg

Karl Mårtens Gärdsmyg
Karl Mårtens Gärdsmyg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Gärdsmyg, sigillstämplad, signerad, HC, färglitografi, bladstorlek 45x31,5 cm

347379

2015-12-11