Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), Gärdsmyg, sigillstämplad, signerad, HC, färglitografi, bladstorlek 45x31,5 cm
347379
2015-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här