Karl Mårtens Höguggla

Karl Mårtens Höguggla
Karl Mårtens Höguggla

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Hökuggla, sigillstämplad, signerad och numrerad 145/288, färglitografi, bladstorlek 64x44 cm

347385

2015-12-12