Ivan Hoflund oljemålning
2015-12-15
347393
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
IVAN HOFLUND (1887-1948): Kustmotiv med hästar, signerad Ivan Hoflund, olja på duk, ca 39x55 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg