Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

800 SEK

800 SEK

JAPANSKT TRÄSNITT, skådespelare, triptyk i obanformat ca 35x65,5 cm, oramat

Slitage, lagningar, fläckar

347419

2015-12-14