Omega Seamaster Cosmic
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, Seamaster Cosmic, guldpläterad, mekaniskt urverk, 1969, refnr: 136017 SP-TOOL 107, datum, vit urtavla, plexiglas, armband gulddoublé, diameter 35 mm
Bruksslitage, smärre repor
347420
2015-12-07