Omega Seamaster Cosmic

Omega Seamaster Cosmic
Omega Seamaster Cosmic
Omega Seamaster Cosmic
Omega Seamaster Cosmic
Omega Seamaster Cosmic
Omega Seamaster Cosmic
Omega Seamaster Cosmic
Omega Seamaster Cosmic

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OMEGA, herrarmbandsur, Seamaster Cosmic, guldpläterad, mekaniskt urverk, 1969, refnr: 136017 SP-TOOL 107, datum, vit urtavla, plexiglas, armband gulddoublé, diameter 35 mm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre repor

347420

2015-12-07