Räknemaskin Original-Odhner Göteborg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÄKNEMASKIN, Aktiebolaget Original-Odhner, Göteborg, svartlackerad metall, 1900-tal, längd ca 35 cm.

Bruksslitage

347424

2015-12-07