Filbunkar 1800-tal

Filbunkar 1800-tal
Filbunkar 1800-tal
Filbunkar 1800-tal
Filbunkar 1800-tal
Filbunkar 1800-tal
Filbunkar 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FILBUNKAR, 4+2+2+1, 1800-tal, kant i blått och svart, diameter ca 14-16 cm

En filbunke med nagg

347428

2015-12-06