Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
LAXBRÄDA, 1900-talets andra hälft, trä och metall, trol inköpt på Svenskt Tenn, längd ca 90 cm
Slitage
347430
2015-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här