Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BADKARSSOFFA, gustaviansk, förgylld, kannelerade ben, skurna blomdekorer, längd ca 200, sitthöjd 50 cm
Renoverad kompletterad, lagningar
347452
2015-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här