Pottskåp England

Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

POTTSKÅP, England, 1700-tal, betsad ek, med handtag i sarg, låda, skåp, ben, lådfront och ståndare med kanelleringar, nyckelbricka i mässing i form av krönt vapen, höjd ca 74, 41 x 49 cm

Slitage, renoverat

347460

2015-12-07