Pottskåp England
Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
POTTSKÅP, England, 1700-tal, betsad ek, med handtag i sarg, låda, skåp, ben, lådfront och ståndare med kanelleringar, nyckelbricka i mässing i form av krönt vapen, höjd ca 74, 41 x 49 cm
Slitage, renoverat
347460
2015-12-07