Alphonse Lalauze akvarell

Alphonse Lalauze akvarell
Alphonse Lalauze akvarell
Alphonse Lalauze akvarell
Alphonse Lalauze akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALPHONSE LALAUZE (1872-1936), Samtalande soldater, akvarell, signerad och daterad Alph Lalauze 1907, 32,5 x 24 cm

347461

2015-12-07