Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), Samtalande soldater, akvarell, signerad och daterad Larry 02, 28 x 23 cm
347462
2015-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här