Saltkar
2015-12-07
347467
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, porslin, Kina, famille rose, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 5 cm
en fot lagad, nagg