Kungliga namnunderskrifter Oscar I Karl Johan
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGLIGA HANDLINGAR, 3 st, undertecknade av Oscar I, daterade 1844 (1 handling med sorgkant), och 2 av Karl XIV Johan, 1 daterad 1821 (handling i folio, ca 32x20 cm), 1 daterad 1842
Slitage, reva, vikta, sigill saknas
347470
2015-12-14