Kungliga namnunderskrifter Oscar I Karl Johan

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIGA HANDLINGAR, 3 st, undertecknade av Oscar I, daterade 1844 (1 handling med sorgkant), och 2 av Karl XIV Johan, 1 daterad 1821 (handling i folio, ca 32x20 cm), 1 daterad 1842

Slitage, reva, vikta, sigill saknas

347470

2015-12-14