Rune Person oljemålning

Rune Person oljemålning
Rune Person oljemålning
Rune Person oljemålning
Rune Person oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNE PERSON (1914-1990), Kvinna i köket, signerad, olja på pannå, 22x27 cm

347474

2015-12-07