C Sörensen oljemålning

C Sörensen oljemålning
C Sörensen oljemålning
C Sörensen oljemålning
C Sörensen oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

C SÖRENSEN (Danmark, 1800-tal): Interiör, signerad, olja på duk, 50x60 cm

347476

2015-12-07