Oljemålning kustlandskap

Oljemålning kustlandskap
Oljemålning kustlandskap
Oljemålning kustlandskap
Oljemålning kustlandskap
Oljemålning kustlandskap
Oljemålning kustlandskap

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, signerad Faber (möjligen C?? Faber), Kustlandskap vid Amager, daterad a tergo 1941, olja på duk, 34x43 cm

347479

2015-12-07