Hans Osswald
Closed
2015-12-07
347481
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HANS OSSWALD (född 1919-?): Figurscen, signerad och daterad, Hans Osswald, -54, träsnitt, 39x54 cm