Hans Osswald

Hans Osswald
Hans Osswald

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

HANS OSSWALD (född 1919-?): Figurscen, signerad och daterad, Hans Osswald, -54, träsnitt, 39x54 cm

347481

2015-12-07