Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANDSKRIFTER, 1600- 1800-tal, bl.a. avskrifter, bl.a. rörande Otto Reinhold Klöverskjöld. Räkenskaper, bouppteckning ?, betyg, brev, resolutioner mm.
Veck, fläckar, några småskador
347486
2015-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här