Handskrifter rör bl.a. Otto Reinhold Klöverskjöld

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDSKRIFTER, 1600- 1800-tal, bl.a. avskrifter, bl.a. rörande Otto Reinhold Klöverskjöld. Räkenskaper, bouppteckning ?, betyg, brev, resolutioner mm.

Veck, fläckar, några småskador

347486

2015-12-13