Yuri Krasny
2015-12-07
347489
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YURI KRASNY (Ryssland, 1925-2005): Spelmän signerad och daterad Yuri Krasny -77, pastell på papper, ca 35x32 cm